GEORGE II

George ll — це нове покоління капсульних дифузорів George з покращеною технологією розповсюдження аромату та системою Bluetooth. George ll це гарантований релакс з неймовірним ароматом та улюбленою музикою!

Завдяки Bluetooth технології, ви можете легко підключитися до своїх пристроїв і слухати свої улюблені пісні. Пристрій також оснащений різнокольоровим світлодіодним світлом. А ще він має свій додаток для контролю!
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше Імя
Номер телефону
Ваш Email
Ваш коментар
Промокод
Я хочу аби зі мною звязався менеджер
Payment method
грн.
грн.
George ll (Джордж 2) - найоригінальніший електронний гаджет, який здатний порадувати вас та ваших друзів, принести задоволення та насолоду його власнику і в домашній обстановці, і в офісі!

Цілий світ ароматів укладено в одній капсулі. Тільки уявіть, що ви можете змінити навколишню атмосферу одним простим кліком. І можете вибирати різні аромати щодня.

GEORGE (Джордж) є продуктом інтер'єрної парфумерії новітньої концепції “sonic-fragrancediffusion”, розробленої компанією JoyFragrances, де краса аромату поєднується з силою звуку та музики.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАПСУЛЬНИЙ АРОМАДИФФУЗОР у вигляді чоловічка George – це музичні колонки з технологією Bluetooth®, які ще й ароматизують простір, створюючи неповторну атмосферу та настрій у вашому будинку. Помістіть всередину капсулу, увімкніть кнопку та насолоджуйтесь музикою та улюбленим ароматом.

•    Яскравий, незвичайний дизайн, розроблений відомим італійським дизайнером Люком Трацці.
•   Через з'єднання Bluetooth®, що безпосередньо активується зі свого смартфона або планшета, ви можете увімкнути вбудований динамік в електронному ароматизаторі George і прослухати ваші улюблені мелодії.
•   Парфумовані аромати складені за класичними канонами ольфакторних пірамід і виготовлені з високоякісних натуральних інгредієнтів без використання спиртової основи.
•   Інноваційна технологія капсул OnAir гармонійно поширює аромати. Тому аромати звучать у приміщеннях природньо.
•   Ароматичні капсули Mr&Mrs Capsulesonair® - унікальні капсули із запатентованою технологією та дизайном. Створені для забезпечення постійної, рівномірної та ефективної дифузії аромату із твердого стану. Капсули виготовлені з високотехнологічного полімеру, у який інкапсульовані всі ароматичні інгредієнти. Не містять спирту.
•   Ольфакторні піраміди аромату розкриваються в той момент, коли повітряні потоки кімнатної температури, створювані аромадифузорами електронними Mr & Mrs Fragrance, проходять через капсулу.
грн.
грн.
Парфумовані капсули - це інкапсульовані аромати у твердому стані. Виготовлені з термопластичного полімеру типу РЕВА.

Ароматичні капсули Mr&Mrs Capsulesonair® - унікальні капсули із запатентованою технологією та дизайном. Створені для забезпечення постійної, рівномірної та ефективної дифузії аромату із твердого стану. Капсули виготовлені з високотехнологічного полімеру, у який інкапсульовані всі ароматичні інгредієнти. Не містять спирту.

Наші ароматичні капсули виготовлені з безалкогольних і натуральних базових ароматів. Їх можна зручно, швидко та безпечно замінювати та використовувати багато разів.