Error get alias
Close
Для прискореної комунікації
Telegram
WhatsApp
Phone
ПРО НАС
ТА ПРО НИХ

Мета Mr&Mrs Fragrance полягає в тому щоб передати і посилити позитивні емоції, зробити атмосферу простору більш приємною, а також поліпшити самопочуття користувачів.

Два мандрівника
з однією пристрастю
В 2010 році у двох закоханих в подорожі, фотографію, мистецтво та парфумерію - Массімо Еспозіто і Сімони Геріні - народилась ідея зібрали групу однодумців і створити бренд, який міг би за допомогою технологій об’єднати світ парфумів та дизайну. Так, в Італії, були розроблені та виготовлені барвисті та веселі ароматизовані предмети, які доповнювали домашній та автомобільний інтер’єри.
LOVE

Наші вироби
розроблені відомими італійськими дизайнерами
та студіями дизайну

Marcantonio
Luca Trazzi
Stefano
Giovannoni
ЗНАЙОМСЯ
Лука Трацці народився у Вероні, Італія. Архітектор і дизайнер, він любить створювати речі, які не слідують моді. Об’єкти, які можуть супроводжувати повсякденне життя: приємні для огляду та прості у використанні.

Luca Trazzi для Mrs&Mrs Fragrance: George, George scent&sound, Niki,
Cesare, CesareGT, Ercole,
Easy, Ginger & Walter, Tito, Fiorello, Fiorellino, Icon, Jeff, Giorgino, Niki Fashion, Niki Velvet.
STEFANO GIOVANNONI
Стефано Джованноні народився в Ла Спеції, Італія. Промисловий дизайн тече в його крові, і його здатність розуміти публіку схожа на небагатьох інших.

Його твори виражають здатність відчувати, перекладати та пояснювати з точки зору проекту мову «емоційних кодів».

Stefano Giovannoni для Mr&Mrs Fragrance: Sissi, Gino, Dean.

LUCA TRAZZI
Маркантоніо Раймонді Малерба народився в Массаломбарді, Італія. Відносини між людиною і природою стали кінцем його візуального словника. Він любить розглядати свою роботу так, ніби продовжує все, що робив у дитинстві: грав, творив, уявляв, мріяв.

MARCANTONIO для Mr&Mrs Fragrance: FOREST
MARCANTONIO
RUMIKO TAKEDA
Руміко народилася в Токіо, сьогодні живе і працює в Мілані. Вона отримала освіту графічного дизайнера в Токійському художньому університеті Тама та диплом промислового дизайнера в Європейському інституті дизайну в Мілані. Вона багато років успішно співпрацює з відомою студією дизайну Стефано Джованоні, присвячуючи себе різним проектам, але всі вони відзначаються її безпомилковою естетикою.
LUCA MAFFEI
Молода перспектива італійської парфумерії Лука Маффей офіційно дебютував у цій сфері в 2007 році як помічник парфумера в сімейному бізнесі.

У 2011 році разом зі своїм батьком він заснував Atelier Fragranze Milano, де він є парфумером і генеральним директором.
А ЩЕ МИ ЛЮБИМО
ІНОВАЦІЇ
Інкапсульовані аромати в твердому стані. Техно-полімери.

ПЕРШІ ПАРФУМОВАНІ КАПСУЛИ
Bluetooth® - інтегрована технологія вперше поєднує звук і аромат.
АРОМАТ І ЗВУК

Особливо ефективні! Вони вивільняють аромат від основи до вершини. Це також запобігає вирубку рослин з ротанга або бамбука для виробництва паличок.
HIGH-TECH FIBER ПАЛОЧКИ
УСІ ПРОДУКТИ ТА ПАРФУМЕРІЯ MR&MRS FRAGRANCE, ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ БЕЗПЕКИ, ЯК ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ТАК І ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОЇ СЕРЕДОВИЩА.